Standard wykończenia domów
tiles
FUNDAMENTY

Posadowienie bezpośrednie na ławach żelbetowych. Ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych z izolacją termiczną i przeciwwilgociową XPS. Zastosowana Izolacja pozioma pod bloczkami betonowymi, pod pierwszą warstwą ceramiki (poziom podbetonu) i między 1 a 2 warstwą pustaka ceramicznego (poziom posadzki gotowej).

Korzyść: Zabezpieczenie budynku przed wszelkimi nieszczelnościami pierwszej izolacji. Jednocześnie przypadkowe zalanie podłogi parteru nie spowoduje podciągania wilgoci w górę ścian.

wallpaper
ŚCIANY

Ściany zewnętrzne i działowe wykonane z pustaków ceramicznych. Ściany pomiędzy lokalami (w budynkach dwulokalowych) z pustaków ceramicznych o podwyższonych parametrach akustycznych. Ściany pomiędzy budynkami szeregowca izolowane akustycznie wełną mineralną.

Korzyści: podwyższona izolacyjność akustyczna; dodatkowo w przypadku ewentualnych przeróbek w przyszłości wszystkie instalacje zmieszczą się w ścianie;

concrete-mixer
STROP

Strop o dobrych własnościach akustycznych (prefabrykowany).

Korzyści: podwyższona izolacyjność akustyczna;

roof
DACH

Konstrukcja dachu drewniana z możliwością zaadoptowania poddasza. Dach kryty dachówką zakładkową.

Korzyści: Możliwość zaadoptowania poddasza na dodatkowe pomieszczenie mieszkalne lub gospodarcze.

brick-wall
TYNKI I ELEWACJA ZEWNĘTRZNA

Ocieplenie styropianem o wysokich parametrach izolacyjnych. Tynki zewnętrzne firmy Caparol. Elewacje wykończone tynkiem elewacyjnym w kolorze białym, fragmentarcznie w kolorze grafitowym.

Korzyści: Tynki wysokiej jakości, odporne na zabrudzenia.

tap
PRZYŁĄCZA
U nas w cenie

Kanalizacja, Prąd, Woda, Gaz, Internet

korzyści: wygoda – nie musisz ograniczać wody i liczby kąpieli w wannie; oszczędność – nie musisz ponosić kosztów w wysokości kilkuset złotych miesięcznie na wywóz szamba.

door
STOLARKA OKIENNO-DRZWIOWA

Stolarka okienna PCV w kolorze antracytowym, okna 3-szybowe z miejscem na rolety. Okna o współczynniku przenikania ciepła U<1,0. Stolarka drzwiowa: Drzwi wejściowe pełne z naświetleniem bocznym w kolorze antracytowym.

Korzyści:

socket
INSTALACJE WEWNĘTRZNE

Ile punktów?

Korzyści:

window
PARAPETY
U nas w cenie

Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej w kolorze antracyt. Parapety wewnętrzne z kamienia naturalnego.

Korzyści: Wygląd i wysoka trwałość.

stairs
SCHODY

Schody wewnętrzne żelbetowe.

Korzyści: Schody gotowe do wykończenia płytkami lub drewnem. Duża wytrzymałość.

WYKOŃCZENIE WEWNĘTRZNE

Ściany wewnętrzne i sufity domu wyprawione tynkiem gipsowym maszynowym, malowane jednokrotnie na biało. Podłogi: wylewka betonowa zatarta na gładko.

Korzyści; Równa, gładka powierzchnia gotowa do malowania.

bench
MAŁA ARCHITEKTURA
U nas w cenie

Droga wewnętrzna wykonana z kostki brukowej. Parking dla gości i duża strefa rekreacji i relaksu dla mieszkańców, zagospodarowana zielenią.

Korzyści: